Akbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti!

Erdem M. |

Kullanmakta olduğum Wings Black kredi kartıma yıllık üyelik bedeli olarak 140 TL hesap özetime yansımıştır. Söz konusu tarihten sonra kredi kartımı borçlandıracak her hangi bir harcama yapmadım ve diğer bankaların izlemiş olduğu yol gibi.

İlgili ücret kesildikten sonra hiç borçlandırma olmamış ise kredi kartı sahibinin talebi doğrultusunda kartı iptal edip kart ücretini iade ediyorlar.

İlgili kanunlar da diyor ki: "Kart ücreti kesildikten sonraki 1 yılı kapsayan bir ücrettir." Mantık çok basit; marketten ürün alıyorsunuz, beğenmiyorsunuz ve hiç kullanmadan iptal ediyorsunuz. Kart ücretimin kartımı kapatmadan veya kapattığım takdirde iadesini rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem M.
  13 Ocak
  18:51

  Halen cevap alabilmis değilim

 • Erdem M.
  07 Ocak
  11:00

  Halen cevap alamadım...

 • 25 Aralık
  14:44

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi