25 Aralık 2015

Akbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti!

Kullanmakta olduğum Wings Black kredi kartıma yıllık üyelik bedeli olarak 140 TL hesap özetime yansımıştır. Söz konusu tarihten sonra kredi kartımı borçlandıracak her hangi bir harcama yapmadım ve diğer bankaların izlemiş olduğu yol gibi.

İlgili ücret kesildikten sonra hiç borçlandırma olmamış ise kredi kartı sahibinin talebi doğrultusunda kartı iptal edip kart ücretini iade ediyorlar.

İlgili kanunlar da diyor ki: "Kart ücreti kesildikten sonraki 1 yılı kapsayan bir ücrettir." Mantık çok basit; marketten ürün alıyorsunuz, beğenmiyorsunuz ve hiç kullanmadan iptal ediyorsunuz. Kart ücretimin kartımı kapatmadan veya kapattığım takdirde iadesini rica ediyorum.

Erdem 60 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 13 Ocak 2016

    Halen cevap alabilmis değilim

  • Erdem 07 Ocak 2016

    Halen cevap alamadım...

  • Akbank Temsilcisi25 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön