Akbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti!

Bilal Ö. |

Yıllardır Akbank ile çalışıyorum, yurt dışına taşınmam dolayısı ile Ocak 2015'de iptal ettim ve Temmuz ayında dönüş yaptım. Akbank'dan otomatik aranma ile arandım ve kart teklif edildi. Detaylı bilgi verilmeden kabul ettim ve sonradan limitinin benim eski kartımın 30'da 1'i olduğunu öğrendim. Bu konu ile ilgili rahatsızlığımı dile getirdim ama beklemem ve düzenli kartı kullanmam söylendi. 2. ekstremde üyelik ücreti eklenmiş 90 TL. Müşteri hizmetlerine, bu kadar düşük limiti olan bir karttan zaten memnun olmadığımı, iptal isteğimi bildirdim. Bu ücret yıllık ücret, ben kullandığım kısmı oranlayarak kalan ücreti iade edin dedim (90/12*2=15 TL kullandığım kısım), olmuyormuş. Sıfır memnuniyet.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal Ö.
  27 Ağustos
  18:16

  Değerli Akbank Şikayet Yönetimi Ekibi,

  şu ana kadar gelen kutuma (spam dahil) düşen bir bilgilendirme maili yok, mail adresim günceldir (2 gün önce ekstremi mailime aldım).

  Bir yanlışlık olmalı, dönüşünüzü bekliyorum.

  Sevgiler,

 • 27 Ağustos
  17:21

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 27/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 27 Ağustos
  17:04

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi