Akbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli Aldı!

Raşit Ç. |

Akbank axess kredi kartı yıllık üyelik bedeli olan 90 TL 'nin iptal edilmesini istiyorum. 4442525'te müşteri temsilcisine ulaşmakta sıkıntı çekiyorum. Bağlandıktan sonra beni ana menüye aktarıyor. Sorunumu telefon bankacılığıyla bireysel olarak çözemediğim için Sikayetvar.com aracılığıyla itirazda bulunuyorum.

Daha önce itiraz eden ve olumlu sonuç alan üyelere olduğu gibi benim de mağduriyetimin giderilmesini rica eder, bilginize sunarım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Raşit Ç.
  16 Ocak
  08:37

  Halen daha herhangi bir geri dönüşüm sağlanmadı ve borç olarak gözüken 90 TL olduğu gibi yerinde durmaktadır borçlarım bittiğinde kapatacağım kredi kartının yıllık üyelik bedelini ödemek istemiyorum. Formaliteden bu sayfaya sadece cevap veriyosunuz! En kısa zamanda bu problemin çözülmesini istiyorum

 • 13 Ocak
  17:48

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi