05 Şubat 2014

Akbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Aidatını Yine Kesti!

15335357 müşteri no'ya bağlı Akbank kredi kartıma 85 TL üyelik ücreti adı altında hesap özetine eklemiştir. Her sene uzun uğraşlar sonucu 4442525 numaralı telefondan ulaşabildiğim müşteri temsilcisine durumu anlatıyordum. Bir yanlışlık olduğunu kredi kartı hesabıma artı bakiye olarak yansıtacaklarını söyleyerek beni ikna ediyorlardı.

Bu sene yine aynı durum söz konusu fakat bu sefer 4442525 numaralı telefondan müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. Bugün 05.02.2014 tarihinde defalarca denememe rağmen müşteri temsilcisine ulaşmak artık benim için bir olasılık haline geldi. "Milli Piyango'dan büyük ikramiyenin bana çıkma olasılığı gibi" Buradan sesimi duyurarak problemimin çözülmesini ümit ediyorum.

Erhan 68 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön