24 Ekim 2016

Akbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Aidatı!

Yaklaşık 20 yıldır Akbank kredi kartı müşterisiyim. 2010 yılından itibaren çevremdeki insanlardan duyduklarım doğrultusunda yıllık aidat hesap özetime yansıtıldığı an bankayı arayıp aidatı iptal ettiriyordum ve Akbank ne hikmetse aidatları sürekli olarak 11 ayda yansıtıyordu. 2 ay önce yine aidat yansıtıldı. 444 25 25 defalarca aramama rağmen bu sefer üyelik aidatımı iptal etmediler deyim yerindeyse neredeyse yalvarttılar peki neden iptal etmiyorsunuz diye sorduğumda ise verilen cevap çok basitçe sistem sizin aidat iptalinize onay vermiyor, peki neden diye sorduğumda cevap verilmiyor. Bende ben borcunu düzenli ödeyen bir müşteriyim ben başkaları gibi alıp alıp borç biriktirmiyorum dediğimde ise bir şey diyemiyoruz konu bizim yetkimiz dışında dediler ve ben iki ay boyunca aidat ücretini ödemediğim içinse artı bir de gecikme faizi aldılar. Akbank'a bunu yakıştıramadım doğrusu.

Zeliha 311 Okunma

Cevaplar

  • Zeliha 25 Ekim 2016

    Aidatimin iade edilmesini talep ediyorum. Çünkü cevremdeki bir gok yakinimin Akbank tarafından aidatlari iptal edildi benim aidat iptalimi ise bankaniz yapmadı hal böyle olunca müşteri ayrımcılığı yapildigini düşünüyorum. bütün musterilere ayni şartlarda davranilmasini talep ediyorum.

  • Akbank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön