Akbank Kredi Kartı Yıllık Ücreti Alıyor!

Hakan O. |

2 veya 3 ay önce Akbank Axess kartımı hiç kullanmama rağmen yıllık ücret olarak 85 TL ekstre tarafıma çıkarıldı. Müşteri hizmetlerinizi arayıp iptal edilmesini talep ettim ve iptal edildi. Fakat şimdi kartı kullanma durumu oldu ve kesilen ekstreme tekrar 85 TL üyelik ücreti yansıtılmış.

Yıllık ücret yılda 1 kez alınır benim bildiğim ama siz her fırsatta üyelik ücreti yansıtıyorsunuz. Ekstreme yansıtılan üyelik ücretinin iptalini rica ediyorum. Ayıca 444 25 25 aradığımda müşteri temsilcisi ile görüşemedim tamamen bant kaydı ile muhatap tutulmamız ile birlikte derdimizi bant kaydına nasıl anlatabiliriz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  14:51

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi