08 Mayıs 2013

Akbank Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti Alındı!

Kredi kartımı çıkartırken Maltepe Carrefour Akbank şubesiyle mevduat hesabı, kredi kartı hesabı. vs için yıllık ücret talep etmemeleri konusunda sıkı sıkıya anlaştığım halde, Akbank sözünde durmadı, hesabımdan yıllık ücreti kesmiş 4442525'i aradığımda bana bu şekilde bir muafiyet görmediğini bildirdi. Hatta kişisel tartışmaya girmeye kalktılar. Şimdi hesabımı ve kartımı kapattım. Yıllık 100 tl hesabımdan çekildi mil puanlarım yandı.

Arzu 39 Okunma

Cevaplar

  • Arzu10 Mayıs 2013

    Sevgili AKBANK bana merkezinden ulaştı. hizçbir aidat yıllık ücreti almayacağına söz verdiği halde kestiği oparayı iade edemeyeceğini açıkça netleştirmiş oldu. aramasnın sebebi kredi kartımı hesabım kapalı olduğu halde yenilemek için miş. Diyelim ki bu kesilen para hesap işletim ücreti için ve hesabım olmadan kredi kartım olabiliyor. neden bana hesap açtın, neden almayacağını belirttiğin halde hesap işletim ücreti alıyorsun? Bu şikayetimin olumlu olarak sonuçlanana dek kapanmmamasını sağlayacağım. zira benim gibi kaç kişiden haksız kazanç sağladığınızı ve hesaplarından izin ve bilgisi dışında para çektiğinizi anlamak istiyorum. ayrıca AKBANK kredi kartı (WINGS) çıkaracak arkadaşlara da referans olsun.

  • Akbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön