Akbank Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

Tuna Y. |

Akbank'ın 20634316 müşteri numaralı müşterisiyim. *35*-**40*-961*-7*5* kart numaralı axsess kredi kartını kullanmakta idim. Kredi kartımı kullanarak,borçlarımı geciktirmeden ödemekteyim. Tüm bu titiz davranışlarıma rağmen banka benden haksız yere 75 TL'lik "yıllık kart ücreti" almış bulunmaktadır. İki kez "Bize ulaşın" dan, üç kezde çağrı merkezinden iade talep etmeme rağmen olumsuz cevap almış bulunmaktayım.

Her şeye rağmen işin peşini bırakmayıp Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı bildirip ödemiş olduğum paranın iadesini talep edeceğim. Bankanın bu uygulaması 4077 sayılı Tüketicinin Korunmasına dair Kanun ve 5411 sayılı Bankacılık kanununa aykırıdır.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  17:19

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi