06 Nisan 2013

Akbank Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

Ben artık bu Akbank'ı anlayamıyorum. Mevduat hesabımdan 3 tane otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen 50.00 TL ücret kestiler. 1 Ay sonra ikna olup iade ettiler. Şimdide Kredi Kartı kullanım bedeli olarak 75.00 TL+ 35 TL de ek kart için kart aidatı kesmişler. Kredi kartıma da bağlı yaklaşık 1 yıldır iki tane gsm yükleme talimatım bulunmaktadır.Ayrıca her ay en az 1.500 TL'lik alış veriş yapıyorum.

Artık bu konularla uğraşmak istemiyorum. Prosedürlerine göre hareket etmemize rağmen hala kart aidatı adı altında bizleri gereksiz giderlere maruz bırakıyorlar. Bu konuda acil olarak paramın iadesini istiyorum. Böyle giderse kartımı kapatmak durumunda kalacağım.

Necdet 41 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön