Akbank Kredi Kartı Yıllık Aidatı Kesti.

Gökhan Ç. |

Akbank'ın mart 2014 ekstreme yansıtmış olduğu 80 tl tutarındaki yıllık kart aidat ücretimin geri yatırmasını talep ediyorum. Aynı zamanda bundan yaklaşık olarak 1 sene önce Akbank bize ulaşın kanalından yaptığım bir bilgilendirme dikkate alınmadı. Akbank kredi kartımda işsizlik sigortam var.

Ben kasım 2012'den itibaren kendi işyerimi açtım ve şuan için ödemiş olduğum işsizlik sigortasının bir anlamı yoktur. Eğer benden belge talep ederlerse kasım 2012'den itibaren kendi işyerim olduğuna dair tüm belgeleri onlara sunabilirim. Yani bu kredi kartı işsizlik sigortamın iptalini aynı zamanda ödemiş olduğum primlerin tarafıma geri yatırılmasını istiyorum. Akbank bize ulaşından sonuç çıkmadı çıkmıyor!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ç.
  17 Haziran
  11:44

  mail adresim değişti..muhtemelen eski mail adresimle temasa geçtiler..fakat o maili kullanmadıgım için bankanın şikayetime cevabını göremedim..güncel mail adresimden veya telefonla iletişime geçsinler.

 • 12 Haziran
  14:14

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi