Akbank Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti

Mahmut A. |

Akbank ürünlerini fazlasıyla kullanmaktayım. Bireysel İhtiyaç Kredi'm de bulunmakta. Ancak kredi kartımdan pazartesi günü 80 TL tutarında yıllık aidat kesintisi yapılmış. Hem de limit yokken eksiye düşürülerek böyle bir kesinti yapılmış. BDDK tarafında böyle bir kesintinin hiçbir haklı nedeni yoktur. Müşteri temsilcisi de almak zorundayız diyor iptal için mail bile atamam diyor anladım anladım deyip başından savıyor. Bu ücret tarafıma ödenmezse önce bireysel kredimi diğer bankama alacağım sonrasında da kartları ve hesabı kapatıp BDDK'ya şikayet dilekçemi yazacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut A.
  15 Ağustos
  17:30

  Siz tam anlamıyla emek çalan bir kurumsunuz. Haksız kazançtan nemalanıyorsunuz. Öncelikle bireysel kredimi ardından da kredi kartımı kapatacağım bunun blöf olmadığını üsküdar/istanbul şubedeki hesabım kapanınca anlayacaksınız.
  Saygılarımla.

 • 04 Ağustos
  15:41

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 04.08.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 31 Temmuz
  15:09

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi