22 Haziran 2016

Akbank Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücret!

Akbank'ın Axess kredi kartını kullanıyorum ve 98 lire kart ücreti yansıtılmış. Kartı hiç kullanmadığım dönemde aynı ücret yansıtılmıştı ve müşteri temsilcisiyle görüşerek iadesi yapılmıştı. Fakat 2 ay önce kullanmaya karar verdiğim Axess kartına kart ücreti yansımış.

Yani kartı kullanınca hemen kart ücretimi yansıtılıyor. Müşteri temsilcisini aradığımda kriterlere uymuyor muşum, o yüzden iade sağlanamıyor ve isterseniz böyle olduğu için borcu ödeyip kartı kapatın deniliyor. 2 ay kullanıp 100 lira verip kartımı kapatmak zorunda mıyım?

Akbank' ın ticaret anlayışı para kazanma anlayışı bumu? Kartı kullanmadan önce iade gerçekleşebiliyor da kullandıktan sonra ne değişiyor karta yansıtılıp artık ödemek zorundasınız mı denmek isteniyor bu mu kaliteniz yani?

İnşallah gereği yapılır. Normal zamanlarda sürekli aranıyoruz bizim sorunumuz olunca geri dönüş yapılacak mı bakalım...

Mustafa 194 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa25 Haziran 2016

    Olumlu sonuçlanmamıştır diye bir mail atmışşınız ve yasal olarak imzaladığınız sözleşmede bu ücretler alınır demişsiniz. Fakat ben herhangi bir sözleşme imzalamadım ve kart bana posta yolu ile geldi. Varsa elinizde böyle imzalı sözleşme şahsıma paylaşılsın. Hafta başında gerekli mercilere dava konusunda başvurularımı yapacağım...

  • Akbank Temsilcisi22 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön