Akbank Kredi Kartı Yıllık Aidat Kesti.

Serkan Ç. |

Benden haksız yere alınan Akbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli olan 80 TL'nin İptal edilmesini istiyorum. Telefon bankacılığı ile bu sorunu çözmeye çalışmama rağmen telefonda 20 dakika bekletildim ve herhangi bir çözüm alamadım.

Daha sonra Akbank bize ulaşın bölümünden kendilerine şikayette bulunmama rağmen aldığım olumsuz yanıt üzerine sorunu bireysel olarak çözemediğim için şikayet. Var aracılığıyla itirazda bulunuyorum.

Daha önce itiraz eden ve olumlu sonuç alan üyeler olduğu gibi benim de mağduriyetimin giderilmesini rica eder bilginize sunarım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Ç.
  24 Ocak
  18:17

  Yasadigim magduriyeti en kısa sürede cöydügünüz için tesekkür ederim. Umarım bu 2017 yilindada aynı şekilde sorun en kısa sürede cözülür.

 • 27 Ocak
  17:01

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi