Akbank Kredi Kartı Yapılandırmasını İptal Etmiyor.

Gülcan A. |

15/10/2014 tarihinde kredi kartı yapılandırması yaptım. 15 dakika sonra vazgeçtim ve tahsilat servisini aradım. Mesai saatleri dışında olduğu için ulaşamadım. Ardından 444 25 25 i aradım fakat iptalini tahsilat servisinin yapacağını belirterek ertesi gün tahsilat servisini ararsanız iptali sağlanacaktır dediler.

Tahsilat servisini aradığımda ise 1 gün geçtiği için iptal sağlanamayacağı söylendi. 444 25 25 i arasaydınız iptal edilirdi dendi. Bunun üzerine 444 25 25 i aradım ve şikayet talebi oluşturdum. İnternet şubesinden iletişim takibine baktığımda şikayet talebimin dikkate alınmadan iptal edildiğini gördüm ve yeniden talep oluşturdum. Dikkate alınmazsa yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  17:30

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi