25 Ekim 2016

Akbank Kredi Kartı Yapılandırma!

Akbank'a ait Axess kredi kartım var ve bunu yeni kanuna göre 72 ay yapılandırmak istiyorum. Fakat her gün aramamda bana henüz yürürlüğe girmedi işlem yapmıyoruz diye yanıt veriliyor. Bu resmi gazetede yayımlanmadı mı anlamadım ki nasıl yürürlüğe girmiyor. Lütfen devlet bu konuda bir kanun çıkardı insiyatifi bankalara bırakmasın.

Selma 870 Okunma

Cevaplar

 • Selma 31 Ekim 2016

  Merhaba Sonuç hakkında kimse şahsıma dönüş yapmamıştır. Ve hala ısrarla müşteri hizmetleri olsun çalıştığım şube olsun aramakta ve yine aynı cevabı almaktayım 'kanun bizde yürürlüğe girmedi'. Anlayamadım gitti. Lütfen bu konu hakkında artık yetkili merciler devreye girsin.

 • Selma 25 Ekim 2016

  Teşekkür ederim. Sizlerden dönüş beklemekteyim.

 • Akbank Temsilcisi25 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Selma 24 Ekim 2016

  Lütfen bu konu hakkında bir netlik getirilsin artık

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön