31 Ekim 2016

Akbank Kredi Kartı Ve Kredi Yapılandırma!

Çağrı merkezini arayarak yeni çıkan kanun kapsamında kredi kartı ve kredi borcumu yapılandırmak istedim. Bu konuda bize bir bilgi gelmedi dendi. Resmi gazetede yayımlanan bu kanun hakkında bilginin bankaya gitmemesi mümkün değil. Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren kredi kartı ve tüketici kredilerine 1 defaya mahsus 72 ay yapılandırma hakkı tanındı. Daha önce hiç yapılandırma yapmadım ve şu an işsizim.

Kredi kartı borcum var ve 12 aylık kredimin ilk 2 vadesini ödedim ama gerisini ödeyemeyecek durumdayım. Bu kanun gecikmeye düşen borçlara uygulanmadığından dolayı en hızlı şekilde herhangi bir gecikmeye ve takibe girmeden 72 aya kadar yapılandırma hakkımı talep ediyorum. Bankalara olan borçların ödenmesinin kolaylaştırma ve borçlulara ödeme kolaylığı sağlayan bu yasadan yararlanmak istiyorum.

Ahmet 892 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön