Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücretinin İadesi İçin Uğraştırıyor!

Mustafa K. |

Akbank Axess Kredi Kartımdan 10 yıl geriye dönük benden kesilen üyelik ücretleri için Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulundum. Ancak ben bankada ki kredi kartımı ve mevduat hesabımı kapatmıştım, 2 ay sonra karar çıktı.

Kararda toplamda 180 TL kesilen üyelik ücretinin tüketiciye iade edilmesi sonucuna varıldı.
15 günlük karara itiraz süresini de bekledik. Süre sonunda bankadan cep telefonuma bu paranın iade edileceğine dair mesaj geldi. Bankadan bu parayı talep ettim fakat bana "Bankada mevduat hesabı açmam halinde bu parayı hesaba yatıracaklarını" söylediler. Hesap açmadan bu parayı nasıl alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  30 Eylül
  21:06

  Şikayetimi bildireli 1 hafta olmasına rağmen hala bir gelişme yok. AKBANK ı bu konuda tebrik ediyorum. Müşteri memnuniyetinin manası bu olsa gerek?

 • 23 Eylül
  17:54

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi