Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti Kesintisi.

Sefa B. |

3 senedir Akbank Axess Gold kredi kartı kullanmaktayım. 3 senedir maaş müşterisi olduğum için üyelik ücreti ekstreme yansıtıldıktan ve ben ödedikten sonra aradığımda, geri iadesi gerçekleştiriliyordu. Bu sene aradığımda ise iade yapılamayacağı belirtildi. Fakat kredi kartı başvurusu yapılırken, maaş müşterisi olduğum için benden yıllık ücret alınmayacağı belirtilmişti. Yıllık kart ücretinin adresini talep ediyorum, aksi takdirde kredi kartımı kapatacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  10:04

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi