Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti İadesi!.

Asuman B. |

4 yıldır Akbank axess kart kullanıcısıyım. Benden haksız yere alınan Akbank axess kredi kartı yıllık üyelik bedeli olan 100 TL'nin iptal edilmesini istiyorum. Daha önce telefon bankacılığıyla bu sorunu çözmüştüm. Bu sene bu bana iadenin yapılamayacağını söylediler. Bu kartı istemediğim halde bana gönderdiniz ve her sene de karşılığında üyelik ücreti ödememi istiyorsunuz. Bununla ilgili mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ayrıca her ay hesap kesim tarihlerinin de belirlenen günden hep bir iki gün sonrasında kesiliyor. Bununla ilgili bankadan bana geçerli bir sebep de gösterilmedi. Bu mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  11:40

  Değerli Müşterimiz, talebinizin Akbank.com aracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir.
  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 21 Eylül
  10:22

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi