21 Ocak 2014

Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti Alıyor!

Akbank maaş müşterisiyim, yetmiyor kredi kartınızı kullanıyorum. Kartınızı kullandığımda yaptığım alışverişlere istinaden zaten faiz ödüyorum bir de üyelik ücreti kesiliyor ve ben maille sebebini sorduğum halde cevap verilmiyor.

Mailime gelen kredi kartı hesap özetinde kesilen üyelik ücreti görülmüyor. İnternet bankacılığı kullandığımdan tesadüfen görüyorum. Kredi kartımdan üyelik ücreti diye kesilmiş olan 95 TL'nin iadesini istiyorum.

En kısa sürede iade edilmediği takdirde durumu benim lehime çevirmekte hiç zorlanmam bu haksız kesimin iadesi için Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuracağım. Ayrıca sorunum çözülmezse kredi kartımı ve banka kartımı iptal ettireceğim.

Mine 118 Okunma

Cevaplar

 • Mine'nin Teşekkür Mesajı27 Ocak 2014

  ÜYELİK ÜCRETİ İADE EDİLMİŞTİR. TEŞEKKÜR EDERİM.

 • Mine 24 Ocak 2014

  3 gün oldu benzer şikayetleri inceledim genelde iki günde dönüş yapılmış,para iadesi yapılmış. müşterilerinizi hayal kırıklığına uğratmamanızı tavsiye ederim. prestij kaybediyorsunuz hala bekliyorum araya hafta sonu giriyor ne zaman çözmeyi düşünüyorsunuz bu problemi?

 • Mine 23 Ocak 2014

  iki gün oldu dönen yok ne incelemeymiş bitmedi bir türlü

 • Mine 22 Ocak 2014

  Hesap İşlem Ücreti Alınmayan Hesaplar Vadesiz hesaptan veya neo karttan verilmiş en az 2 adet açık otomatik fatura talimatı tanımlı olan ve düzenli olarak fatura ödemesi gerçekleşen hesaplardan,* En az bir hesabi fatura istisnasina * ugramis müsterilerimizin yabanci para vadesiz hesaplarindan, Neo ek kart ile özel okul ve sigorta ödemeleri için açilan hesaplardan, Fon alim talimati olan Akbank Fon Birikim Hesaplarindan, Hesap işletim ücreti tahsilat döneminde son 3 ay içerisinde en az bir ödemesi gerçekleşmiş Mevduat Birikim Hesaplarının bağlı olduğu vadesiz hesaplardan, Vadesiz Altın Mevduat Hesaplarından, Maaş ödemesini Bankamız aracılığı ile yapan kurumların hiçbir hesabından, Resmi Kurumlar ve Diğer Kurum hesabı niteliğindeki vadesiz hesaplardan. bu sitenizin sıkça sorulan kısmından aldığım bir bölümdür maaş müşterilerinden hesap kesim ücreti alınmadığını yazmışsınız ancak yine de o haksız kesintiyi yapıyorsunuz. bu saçmalığa bir son verin bu dürüst bır calışma stili değil ki doğru da değil

 • Akbank Temsilcisi21 Ocak 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön