Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti Aldı..

Useyd Ç. |

Son gelen kredi kartı ekstremi kontrol ettiğimde ****0111 kart no. 'su olan kartımdan 98 TL kart ücreti/ üyelik ücreti adı altında ücret kesintisi ve ayrıca fazlasıyla para yatırmak suretiyle borcumu ödemiş olmama rağmen ekstrem de faiz kesintisi olduğunu görmekteyim.

Bu kesintilerin tüketicinin korunması hakkındaki yasaya aykırıdır. Bu yüzden ilgili işlemlerin yapılıp kesintinin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde en kısa zamanda kartımı kapattırmakla birlikte, hakkımı da hukuki yollardan arayacağım Akbank.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Şubat
  14:29

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi