Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti!

Kemal A. |

Kredi kartı kullandığım Akbank adlı banka kuruşu 07.08.2016 tarihinde 98 lira üyelik ücreti tahsil etmiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda çok kötü bir muamele ile karşılaştım. Bana yasal hakkınızı kullanın gibi önemsemediklerini belli eden cümleler kullandılar. Ayrıca tahsil edildiğine dair bilgilendirme mesajı almadım. Yasal olmayan ücretin geri iade edilmesini talep ediyorum. Aksi halde BİMER ve benzeri kuruluşlara bildirmek zorunda kalacağım. Müşteri numarası 20**76.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal A.
  20 Ağustos
  16:34

  Kredi kartı kullandığım Akbank adlı banka kuruşu 07.08.2016 tarihinde 98 lira üyelik ücreti tahsil etmiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda çok kötü bir muamele ile karşılaştım. Bana yasal hakkınızı kullanın gibi önemsemediklerini belli eden cümleler kullandılar. Ayrıca tahsil edildiğine dair bilgilendirme mesajı almadım. Yasal olmayan ücretin geri iade edilmesini talep ediyorum. Beni genel müdürlükten arayıp talebinizi olumlu karşılaşamıyoruz denildi. Bu bankalara sözünü geçitecek kuruluş yok mu artık yeter. Aksi halde BİMER ve benzeri kuruluşlara bildirmek zorunda kalacağım ve ödenmediği takdirde kartımın iptalini istiyorum.

  Müşteri numarası 20637876

  Müşteri numarası 20**

 • 18 Ağustos
  09:41

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi