Samet Derya A. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti!

Samet Derya A. |

Akbank Neo ve Akbank Axess kart kullanıcısıyım. 12.02.2016 tarihinde haberim olmadan Akbank Axess kartımdan üyelik ücreti 98,00 TL çekilmiş. Benden haksız yere alınan Akbank Axess kartı yıllık bedeli olan bu 98.00 TL ve Akbank Neo kartımdan da her ay alınan + para kredi faizi
+ para kredi vergisi
+ artı para kredi fon payı

Adı altından kesilen ücretler'in iptali ve geri iadesi ve ayrıca ne sebeple olursa olsun haberim olmadan kartlarımdan kesinti yapılmasını istemiyorum. Bu sorunumla ilgili 4442525 müşteri temsilcine ulaşamıyorum.

Daha önce itiraz eden ve olumlu sonuç alan üyelere olduğu gibi benim de mağduriyetimin giderilmesini rica eder bilginize sunarım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet Derya A.
  19 Şubat
  14:05

  Teşekkürler

 • 18 Şubat
  11:56

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi