09 Temmuz 2013

Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti!

Bankanızın 5218.....................4537 kredi kartı numaralı müşterisiyim. Aktif olarak kredi kartını kullanmaktayım. Kredi kartı kullanım sürecinde herhangi bir ücret talep edilmeyeceği belirtilmesine rağmen 06/07/2013 tarihli ekstre bilgisinde üyelik ücreti olarak 95 TL borç çıkartılmıştır. Akbank telefon şubesini defalarca aramama rağmen müşteri temsilcisine ulaşıp durumu iletemedim. Üyelik ücreti olarak belirtilen 95 TL lik borcun silinmesini talep ediyorum.

Halil 67 Okunma

Cevaplar

  • Halil'in Teşekkür Mesajı26 Eylül 2013

    Bir ay sonra kesinti yapılan miktar geri ödendi. Katkısı olanlara teşekkür ederim.

  • Halil14 Temmuz 2013

    Şikayetimi ilettikten sonra sadece standart olduğu belli olan otomatik bir mesaj gönderildi. Galiba şikayete cevap verildiğini göstermek için yazılan bir mesajdı. Bu mesajdaki bilgilerle tekrar akbank sitesine şikayetimi ilettim. Fakat ilgileneceğiz denilen daha önceki mesaj haricinde somut hiç bir adım görmedim. Umudum sonraki ekstrede tarafımdan kesilen paranın (-) eksi olarak ekstreme yansıtılması. Aksi taktirde değişik yollarla hakkımı aramaya devam edeceğim.

  • Akbank Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön