Ferit S. Teşekkür Mesajı

Üyelik ücreti geri alındı. Teşekkürler

Akbank Kredi Kartı Üyelik Üceti!

Ferit S. |

Bankanın yaklaşık 8 yıldır müşterisiyim, bir banka bir müşteriyi bu kadar yarı yolda bırakabilir. Öncelikle söyleyeyim müşteri memnuniyeti parayla sağlanmaz. 90 TL üyelik bedeli göndermişler iptali için aradım harcama sözü filan istediler. Bende kartı iptal ettirdim. Otomatik ödeme talimatlarım vardı onlar iptal olacak bile demediler şimdi hatırlıyorum. Çok kötü bir bankaymış diğer bankalara ait kartların ücreti iptal ediliyor ekstreleri gösterebilirim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferit S.
  27 Kasım
  09:27

  Üyelik ücreti geri alındı. Teşekkürler

 • 26 Kasım
  12:02

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 26.11.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Ferit S.
  26 Kasım
  10:19

  Cevap verilme lutfunda bulunulacak mı? Ama bir hafta ama 5 yıl sonra tekrar arayacaksınız beni, bende müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğinizi bu şikayetimi göstererek kanıtlıyacam!

 • 23 Kasım
  16:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi