27 Nisan 2016

Akbank Kredi Kartı Üyelik Bedeli...

Kredi kartı vermek için 40 takla atarsınız. Size üyelik bedeli varsa istemiyorum diye söyledim. Üyelik bedeli yansıtılınca müşteri temsilcisini arıyorsunuz onlar iptal ediyor diye söylüyorsunuz. Sonrada cebimdeki parayı alıyorsunuz. Televizyonlara ücretsiz pos veriyorum diye dünya para vererek reklam döndürüyorsun. Parayı benim gibi halktan, emekçiden değil işletme sahiplerinden kazan. Telefon kayıtlarını dinleyin nasıl zorla kredi kartı verdiğinizi görün. Sizi BDDK ve BİMER'e de şikayet edeceğim. Elini cebimden çek Akbank.

İsmail 68 Okunma

Cevaplar

  • İsmail29 Nisan 2016

    Neyi değerlendiriyorsun anlamıyorum. İnsanlar senin iki tel. Kayidi dinleyip çozüm uretecegin zamanda uzaya gidip geliyor. Sen iki tane tel. kaydı dinleyip cozemiyorsun. Bravo Akbank.

  • Akbank Temsilcisi27 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön