24 Ağustos 2013

Akbank Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor!

Akbank'tan maaş hesabı açtırdım ve bu maaş hesabını açtırdıktan sonra adıma kredi kartı çıktı. Kredi kartını istemediğimi bildirdim üyelik aidatından dolayı. bankadaki görevli maaş hesabı olduğu için kredi kartı üyelik aidatının alınmayacağını söyledi.

Bunun üzerine kredi kartını kabul ettim. İlk ay ekstre ödemesinden sonra ikinci ay extresinde 85 liralık üyelik ücreti kesildi. Bu ücretin iadesini talep ediyorum. Bu iade gerçekleşmezse hali hazırda kullandığım başka bankanın kredi kartını kullanmaya devam edeceğim. 85 TL'lik üyelik ücretinin iadesini istiyorum.

Bayram 78 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön