Akbank Kredi Kartı Üyelik Aidatı.

Emrah Ö. |

3 yıldır maaş anlaşmalı müşterisi olmama rağmen 156 TL kredi kartı üyelik aidatı kesiyorlar. Kaldı ki herhangi bir kural kaidesi de yok. Akıllarına ne zaman gelirse hangi sene kesmek isterse, ne kadar kesmek isterse. Akbank bunu hep yapıyor. Maaş anlaşması yaparken kredi kartı vermek için çabalıyor, verdikten sonra da sana attırıyor. Bankayı aradığımda da siz maaş anlaşmalı olarak normal kredi kartı alsaydınız sıkıntı olmazdı ama siz anormal kredi kartı yani Wings almışsınız, Wings kredi kartı buna dahil değil diyorlar.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  09:29

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi