Akbank Kredi Kartı Üyelik Aidatı 100 TL!

Mahir K. |

13.10.2015 tarihinde Akbank kredi kartımdan 100 TL üyelik aidatı kesmiş. Çağrı merkezi ile yaptığım görüşmelerde bir netice alamadım. Şube ile yaptığım görüşmelerde de bir netice alamadım. İşin garibi maaş müşterisiyim ve sözleşmemizde kredi kartı aidatı alınmayacağına dair şerh var.

Şubeyi arıyorum bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. Kredi kartını alırken de almamak için çok ısrarcı olmama rağmen kesinlikle üyelik aidatı alınmayacağı söylenerek ikna etmişlerdi. Ama şimdi muhatap bulamıyorum. Tamamen yalan söyleyerek iş yapıyorlar. Akbank' lı gerçekten farklıymış...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  10:20

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 18.11.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 16 Kasım
  15:41

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi