Akbank Kredi Kartı Ücreti Kesildi.

Ayşe D. |

26.02.2016 tarihinde Axess kredi kartımdan haksız kazanç olarak alınmış olunan 109 TL kart ücretinin tarafıma iade edilmesi için yardımınızı rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe D.
  22 Ağustos
  20:54

  Merhaba;

  Akbank tarafınca haksız kazanç olarak alınmış olunan kk ücretinin ne yazık ki; tarafıma red olarak geri dönüş sağlanmıştır. Yıllarca sizin bankanın kk kullanmaktayım. Bugüne kadar ücretle her hangi bir sıkıntı yaşamadım. Takdir edersinizki aynı müşteri memnuniyetinin devam edilebilmesi için, aynı kk ücret iade koşullarını, tarafınızca; tekrar iadenin yapılmasını rica ediyorum. (farklı müşterilerede kk ücret iadesini banka olarak karşılamaktasınız. Almış olduğunuz ücreti kk ma yapılmasını rica ediyorum.)

  iyi çalışmalar

 • 08 Ağustos
  11:32

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi