14 Ekim 2016

Akbank Kredi Kartı Teslimatı Yapmıyor!

20 Eylül'de teslimata çıkmış olan kredi kartım müşteri temsilcisinin defalarca tekrar etmeme rağmen iş adresimi yanlış girmesinden kaynaklı tamamen tesadüfen kartımın durumunu sormak için aradığımda adres tekrarı yaptığım an öğrenmiş bulunmaktayım. Hadi insanız en nihayetinde yanlışlık yapmış olabilir deyip adresimi güncellememe rağmen 28 Eylül'de tekrar kuryeden geri dönen kartımı hala alamadım. Bankayı her aradığımda doğal olarak farklı farklı müşteri temsilcileriyle görüştüğümde ise adresimin hala düzeltilmediğini öğrendim. Her aradığımda adres güncellemekten yoruldum. Kartı iptal ettirmek istediğimde ise oyalayıcı cümlelerle yaklaşık 25 gündür beklemekteyim. Hayır bari Akbank'ın farkı olsun, diğer bankaları biliyoruz da Akbank beni çok şaşırttı!

Esra 329 Okunma

Cevaplar

  • Esra18 Ekim 2016

    Tarafıma sizden hala bir bilgi verilmediği gibi, bugün tekrar aradığımda ise adresimin hala yanlış olduğunu ve adıma 4 adet adres kaydı açılmış olduğunu gördüm. Müşteri temsilcileriniz işini dikkat ve özveri ile yapmıyor. Bu hassasiyeti göstermiyor. Geçiştirici ve hızlıca konuşarak tam olarak neyi istediğimizi bile anlamadan hareket ediyorlar. lütfen acilen tarafıma kartımın akıbeti hakkında bilgi verin, aksi takdirde yetkili birimlere şikayetimi sürdüreceğim.

  • Akbank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön