Akbank Kredi Kartı Teslimatı ve Yanlış Bilgilendirme.

S.sami K. |

İstanbul'dan İzmir'e iş nedeniyle taşındım. Adres değişikliğimi İzmir'deki bir şubeye bildirdim. Kredi kartının son tarihi yaklaşınca bankadan aradılar adresimi bir daha teyit ettim. Sonra kartın İstanbul'daki adrese gittiğini duydum, banka tekrar aradı yine konuştuk neyse yönlendirdik dediler, kurye bir türlü getirmedi evde olmadığım bir gün telefonla arandım evinizin önündeyiz dedi.

Dışarıdayım dedim peki yarın gelelim dedi anlaştık. Sonra kart bir daha İstanbul'da göründü. Ne gelen oldu ne giden telefonla aradım bir Allah'ın kuluna ulaşmak ne mümkün. Son gün teslim ettiler artık. Birisine ulaşamamak çok kötü şimdi borç için aradılar, sordum şikayet nereye edebilirim 4442525'i 0 tuşla dedi ama yanlış.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  16:36

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi