13 Şubat 2013

Akbank Kredi Kartı Teslimatı Takip Edilmemesi!

Hepimizin de bildiği üzere Kredi Kartı Teslimatları bankaların güvenlik açısından büyük önem verdikleri bir uygulamadır. Geçtiğimiz Kasım ayı itibariyle yeni kredi kartımın basımı gerçekleştirildi ve İzmit AKBANK şubesinden Aralık ayında bankadan bizzat imza karşılığında teslim aldım.

Buraya kadar her şey normal fakat dün itibariyle bir alışverişimde kartımın iptal edildiğini öğrendim. Direk olarak bankayı aradım ve kartım teslim alınmadığından dolayı iptal edilmiş ki ben bu kartı iki aydır aktif olarak kullanıyorum.Bizzat imza karşılığında aldığım kredi kartım bankanın hiçbir takip yapmaması sonucu iptal oldu ve tüm kredibilitem sıfırlandı.

Konu hakkında bankanın bir çözüm önerisi olmadı.

Mert 46 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön