Akbank Kredi Kartı Teslimatı!

Gökhan D. |

Kaç gündür kredi kartı gelmedi, kuryeye atıyor o da. Aktif kurye kurbağa hızıyla çalışıyor, sınıfta kaldınız.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  20:05

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 22.04.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Gökhan D.
  13 Nisan
  22:24

  Kart mart geldiği yok, güzel sesli bayanlar telf la arayıp acil durum olusturduklarini söylüyorlar, mağdur edilmeye devam en bombası kart İstanbul\'dan mersine 2 günde geliyor mersinden tarsusa tam 19 gün oldu gelmiyor, sizin aktif dağıtımınızda HİzMetinize ayıp bee, gerçi size kızmaya değmez vatandaşı budurumda sokanlara yazıklar olsun. Bak ayin 15 î geldi daha kredi kartı yok elimizde.

 • 03 Nisan
  16:55

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi