21 Eylül 2013

Akbank Kredi Kartı Teslimatı!

Bir kart 1 ayda gelir mi? Bana Aktif Kurye'den geçen ay gelen mesaj da adresinizde bulunamadı ve döndü arkasından bir numara verdiler verilen numarayı 20 kez aradım cevap verilmedi. Meşgule atıldı, en sonunda bir bayan açtı bayanın dediği kelime ben sizi aramak mecburiyetinde miyim ve tuhaf,tuhaf konuşmaya başladı,telefonu yüzüme kapattı.

Sonra aradım telefona cevap vermedi ben dedim ki sizi üst makama şikayet ederim dedim, git kralına şikayet et dedi. Bir müşteri ile nasıl konuşulmuyacağını bilmeyen yada nasıl davranılacağını bilmeyen bayana, nasıl müşterilerle konuşacağını öğretir misiniz? Gereğinin yapılmasını arz ve rica ederim.

Ahmet 33 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön