Akbank Kredi Kartı Taksitlendirme Hakkında!

Nurten S. |

Kalite standartları gereği tüm görüşmelerimiz kayıt altına alınmaktadır kaydı ile başlayan telefon görüşmemizde 1300 TL tutarındaki alışverişimi 4 taksit yapacağı konusunda garanti veren ve bir daha taksitlendirme için telefon açmanıza gerek yok diye uyarıda bulunan fakat ekstrede bunu tek çekim yapan müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim. Ekstre kesildikten sonra taksitlendirme için yapılan telefon görüşmelerinden de sonuç alınamamıştır.

Etiketler :

Banka Kartı Kredi-Kredi Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  17:37

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 31/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 31 Ağustos
  15:00

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi