Akbank Kredi Kartı Taksitlendirme.

Burcu Gürsoy Ş. |

Akbank 444 25 25 çağrı merkezini eylül ayı içinde arayarak 1280 TL işlemimi taksitlendirebilir miyim diye sormak istedim. Telefonda beni yanıtlayan temsilci taksitlendirme olabileceğini hatta faiz hesaplaması yapıp tarafıma bilgi verdi. Ancak taksitlendirme yapılabilecek işlem türü hakkında bilgi verilmedi. 01/10/2015 tarihinde yapmış olduğum 1290- TL okul kantininde yapılan yemek bedeli harcamamı taksitlendirmek istedim fakat başka bir temsilci bunu taksitlendirme yapamayacaklarını söyledi. Bu tür işlemlere taksitlendirme yapmıyoruz denildi. Peki arayıp bilgi danıştığım gün neden bana hanımefendi işleminiz nereden yapılacak denilmedi? Bugün mağdur oldum.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  15:54

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 05 Ekim
  14:42

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi