08 Ocak 2016

Akbank Kredi Kartı Sigortası...

Yaklaşık bir yıl önce Akbank müşteri temsilcisi beni arayarak çok güzel anlatarak işsizlik sigortası yaptı ve her ay kredi kartım kesildi şu an işsiz kaldım gerekli evrakları gönderdim fakat benden alışverişime ait fatura fıs isteniyor bende de şu an yok ve satarken bu bilgi verilmedi.

Neye istinaden benden fatura istenildiği sorduğumda ise dosyayı inceleyen arkadaşın inisiyatifi doğrultusunda olduğunu iletiliyor, ayrıca sözleşmede olmayan bir şey nasıl çalışanın inisiyatifin de oluyor anlamış değilim, oysaki Akbank'a güvenerek bu ürünü satın aldık ama Akbank bizi mağdur ediyor. Akbank yetkililerden mağduriyetim konusunda yardım bekliyorum.

İbrahim 80 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön