Akbank Kredi Kartı Limitim Yetersiz!

Ahmet S. |

Kredi kartımın limiti yetersiz olduğundan dolayı ihtiyaçlarımı karşılamıyor. Bundan dolayı Ayaz Paşa şubesine başvurarak kredi kart limitimin 10.000 liraya çıkartılması için başvuruda bulundum bununla ilgili SMS ile geri dönüş yapılacak denildi ama hiçbir şekilde geri dönüş olmadı. Aynı zamanda Akbank maaş müşterisi olmama rağmen ve sicilimin de temiz olmasına rağmen kredi kart limitim yükseltilmemiştir. Yetkililerden gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet S.
  04 Eylül
  17:35

  hiçbir şekilde yardımcı olmadınız

 • 21 Ağustos
  14:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 21/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 20 Ağustos
  15:05

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi