05 Haziran 2014

Akbank Kredi Kartı Limitim Olduğu Halde Kullanıma Kapatılmış!

Akbank'tan kullandığım kredi kartının limiti olduğu halde kullanıma kapatılmış. Ayrıca bireysel olan bu kartım bilgim dışında kurumsala çevrilmiş. Müşteri temsilcisini aradığımda üç defa üst üste askeri ödeme yaptığınız için kart kullanıma kapatıldığını söylüyor.

Yaptığım araştırmada bunun doğru olduğunu öğrendim fakat kanunun dediği şu bir takvim yılı içerisinde üç dönem askeri ödeme yapılırsa kart nakit çekimi ve alışverişe kapatılacaktır. Fakat kanun 8 Ekim 2013'te yürürlüğe girmiş yani daha bir yıl olmadan nasıl böyle bir uygulama yapılıyor. Bilgi vermenizi istiyorum.

Güray 359 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Haziran 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön