Akbank Kredi Kartı Limitim Düşürüldü.

Güner K. |

Kredi kartı limitim, borcumun en az asgarisini düzenli halde ödüyor olmama rağmen bana haber verilmeden düşürüldü. İletişim formu doldurdum, şubeye gitmem söylendi. Şubeye gittim, iletişim formu doldurmam söylendi. Limit düşürülme sebebi de söylenmiyor, kart limitim de yükseltilmiyor.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güner K.
  27 Eylül
  10:59

  Hala bir değişiklik yok. Ayrıca sürekli aynı şeyi kopyala/yapıştır yapmaktan başka bir işiniz yok mu?
  o kadar çok otomatiğe bağlamışsınız ki 2 defa aynı cevabı vermişsiniz.

 • 21 Eylül
  17:50

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamıza www.akbank.com aracılığıyla ulaşmış olup inceleme devam etmektedir.Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 21 Eylül
  10:12

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi