Akbank Kredi Kartı Limitim Bir Neden Olmaksızın Yükseltilemiyor.

Çağatay H. |

2006 yılından beri sadece Akbank'tan aldığım kredi kartımı kullanıyorum. İnternet şubesinden, telefon bankacılığından ve en son banka şubesinden limit artış talebim telefonuma gelen "Değerli müşterimiz, kredi kartı limit değişiklik talebinize şu anda olumlu yanıt dönemiyoruz. Daha sonra tekrar talep edebilirsiniz. " mesajı ile olumsuz karşılandı.

Banka şubesinde yapılan sorgu sonrasında sadece 1 kartımın tüm sistemlerde mevcut olduğu, kredi notumun yüksek olduğu, talep ettiğim yeni limitin de gelirim göz önüne alındığında kabul edilmemesi için bir neden olmadığı bildirilmiştir. Genel müdürlük ile iletişime geçen 4. Levent Çarşı Şubesi bir kere daha genel müdürlüğün yönlendirmesi ile limit artış talebi girmiş ve bu talep de olumsuz karşılanmıştır.

Konu hakkında tarafıma detaylı bilgi verilmesi ve ilgili mağduriyetimin ivedilikle giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağatay H.
  24 Haziran
  21:25

  Tarafıma sadece yasal mevzuata dair hatırlatıcı bilgiler içeren bir mail gönderilmiş olup, spesifik olarak limit artırım talebimin neden olumsuz karşılandığına dair herhangi bir bilgi verilmemiştir.

  Konuyla ilgili rasyonel bir açıklamanın yapılmasını talep ediyorum.

 • 17 Haziran
  11:36

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi