Akbank Kredi Kartı Limiti...

Celal F. |

Şahsıma ait olan kredi kartımın banka hiçbir ihtar vermeden limitimi 3.550 TL'den 1.925 TL'ye düşürmüş. Piyasadaki bu dar boğazda bankanızın uygulamış olduğu bu politika müşteri kaybından başka hiçbir şeye yaramayacaktır. Toplumumuzun büyük bir kesimi kredi kartları ile ayakta durmakta. Bankanızın bu uygulamasını geri alınmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  17:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 11/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 11 Eylül
  16:29

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi