Akbank Kredi Kartı Limit Artışı..

Oğuzhan Alper Y. |

Akbank Axess platinum kredi kartı kullanıyorum. Uzun süredir kredi kartı limitimi artırmak istiyorum fakat BDDK kararına göre kişinin gelirinin 4 katını geçemezmiş kredi kartı limiti. Şuan limitin 1800 TL fakat örnek olarak 1805 TL yapıyorum banka onu bile onaylamıyor. Bu nasıl iştir anlamadım. Konunun değerlendirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan Alper Y.
  08 Ocak
  08:03

  Bize ulaşın bölümü çözüm makamı değil bana göre. Sadece bankanız hakkında şikayetlerin böyle bir platformda görünmesini istemediğiniz için oraya yönlendiriyorsunuz müşterilerinizi. Akbank da müşteriyi nasıl kaçırırız gibi bir çalışma var benim gördüğüm. Kolay gelsin. İstemiyorum artık sizden limit.

 • 28 Aralık
  16:39

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi