Akbank Kredi Kartı Limit Artırımı!

Mehmet K. |

Sanırım Akbank benimle dalga geçti. Kredi kartı limit artırım talebinde bulundum. Bir personel tarafından arandım bir sürü soru sordu, telefonu kapattıktan sonra 1 dk bile geçmeden olumsuz mesaj gönderdi.

Madem olumsuzdu neden aradınız. Kredi puanıma baktınız mı. Aylık ne kadar ciro yapıldığını sordunuz mu. Kartınızı ne kadar süredir düzenli kullandığıma ve ödemelerime baktınız mı.

Personel inisiyatif mi kullanıyor nedir!

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  20:55

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 01/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 26 Haziran
  11:25

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi