Akbank Kredi Kartı Limit Artırım Talebinde Bulunamıyorum.

Hasan G. |

Ben yaklaşık olarak 1, 1,5 yıldır 750 TL limitli Akbank free kredi kartı kullanıyorum. Kart limiti düşük olduğundan kart limiti arttırım talebinde bulunmak istedim fakat müşteri temsilcisi ve şubeler arasında gidip gelmekten yoruldum. Şuan özel bir firmada 2000 TL maaşla bordrolu olarak çalışıyorum. Yine cuma günü müşteri temsilcini aradım ve kart artırım talebinin telefondan yapılmadığını şubeye gelir belgemle gitmem gerektiğini söyledi. Bugün gerekli belgelerle Adana baraj yolu Akbank şubesine gittim ve O*** beyle görüştüm fakat yine bir sonuç alamadım. Türkiye İş Bankası 4000 TL limitli kartım olmasına rağmen kart limit artırım talebinde bulunamıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan G.
  08 Eylül
  09:08

  9329 İle biten axess kartımdan 06\09\2015 saat
  12:28 de 76.00 USD tutarında bir kart harcaması yapılmıştır. Bu harcama bilgim
  dışında olup böyle bir kart harcaması gerçekleştirmedim. Bu tutarın incelenip
  tarafıma ivedi bir şekilde iadesini arz ederim. Bankanızın güvenliği bu kadar basit olmamalıdır.

 • Hasan G.
  13 Ağustos
  15:56

  e- posta adresimi kontrol ettiğimde hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmadığını gördüm. Mağduriyetimin giderilmesini önemle arz ederim

 • 12 Ağustos
  20:45

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 12.08.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 10 Ağustos
  15:11

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi