04 Şubat 2014

Akbank Kredi Kartı İşsizlik Sigortası Ücreti!

29.05.2011 den bu yana bende kredi kartı işsizlik sigortası adı altında kredi kartından para kesiliyormuş bende bunu yeni fark ettim ve Akbank mail yazdım. Bu mailin cevabı benim 29.05.2011 sesli yanıt isteminden onay alındığına dahil bir mail aldım.

Şahsım adına hiç bir şekilde sesli olarak böyle bir görüşme yapmadığımı ve mağdur edildiğimi düşünüyorum. 6 yıldır Akbank müşterisiyim ve bu mağduriyetimin giderilerek kredi kartı işsizlik sigortası adı altında bu zamana kadar kesilen ücretlerin tarafıma yatırılmasını,aksi taktirde iddia edilen ses kaydımın şahsıma dinletilmesini istiyorum arz ederim.

Harun 136 Okunma

Cevaplar

  • Harun 04 Nisan 2014

    Mağdur oldum şikayetimi başka yollarla aramaya devam edecegim.

  • Akbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön