10 Haziran 2014

Akbank Kredi Kartı İşsizlik Sigortam İçin Tam Ödeme Yapılmıyor.

KK işsizlik sigortası ödemesinde; son dönem ekstre borcum 4600 tl civarında olmasına rağmen 2070 tl gibi bir ödeme yapılacak bilgisi verildi. Daha önce KK işsizlik sigortası hizmeti için Akbank tarafından telefonla arandım ve KK'mın 10.000 tl ye kadar teminat altında olduğu söylenmişti. Aksigorta'yı arayıp 'neden 2070 tl ödeme yapılacak benim ekstre tutarım daha fazla' dedim.

Bana 'Bankanız size yanlış bilgi vermiş, kredi kartından kesilen prim tutarları karşılığı biz
size ancak bu kadar ödeme yapabiliyoruz dediler. Bana bilgi verilirken poliçenizi bu kadar tutar öderseniz bu kadar teminat alırsınız tarzı bir açıklama yapılmadı ki. Konunun Aksigorta tarafından halledilmesi gerekiyor herhalde.

Ceyda-Akın 609 Okunma

Cevaplar

  • Ceyda-Akın 04 Temmuz 2014

    hiç bir şekilde çözüm için dönülmedi sanırım uğraşmıyorlarda. Kartımın iptaliiçin müşteri hizmetlerini arıyorum 15 dk dır açan yok.

  • Ceyda-Akın 23 Haziran 2014

    hala bir cevap alamadım...

  • Akbank Temsilcisi10 Haziran 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön