01 Eylül 2014

Akbank Kredi Kartı İptali Yapılmıyor.

Kredi karımı kapatmak üzere bankanın genel müdürlüğüne iadeli taahhütlü gönderdiğim dilekçem 6 Ağustos 2014 tarihinde genel müdürlük tarafından teslim alınmış. Maalesef bankanın 4442525 no'lu telefonunda herhangi bir müşteri temsilcisine ulaşamadığım gibi bugün de kartımın hala kullanıma açık olduğunu gördüm. Kartımın kullanıma kapatılıp kart üyeliğimin derhal sonlandırılmasını istiyorum.

Fuat 530 Okunma

Cevaplar

  • Fuat14 Eylül 2014

    Akbank internet şubesinden iletişim formuyla bilgilendirme de istedim ancak hala bir ses yok. Bir bilgi mesajı yazmak veya aramak çok mu zor? İşler mi yavaş yürüyor Akbank'ta?

  • Akbank Temsilcisi01 Eylül 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön