Akbank Kredi Kartı İnceleniyor!

Gökhan S. |

Yaklaşık 1 hafta önce kredi kartı başvurusunda bulundum. Müşteri hizmetlerinden arayıp gerekli bilgileri aldılar ancak halen tarafıma bir dönüş yapılmadı, 4442525 i arayıp başvuru durumumu sorguladığımda ise halen inceleniyor olarak gözüküyor. Daha önce zaten Axess kredi kartım vardı limiti düşük diye iptal ettirmiştim şimdi yüklü miktarda bir alışveriş yapacağım ancak alışveriş yapacağım firma sadece Axess'e taksit yapıyor bu yüzden başvurdum, diğer bankalar 1 günde işlemi sonuçlandırıp takip eden hafta içerisinde kartı gönderirken 1 hafta gibi uzun bir sürede halen değerlendirme aşamasında bekliyor.
Tarafıma olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılır ise ona göre başımın çaresine bakacağım 1 haftadır alışverişimi erteliyorum ilgili arkadaşların gerekli özeni göstermemesinden ötürü.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan S.
  07 Ekim
  13:20

  Merhaba,
  belirtmiş olduğunuz gibi 'Bize ulaşın' kısmından da yazdım ancak halen değerlendirme sürüyor yazıyor herhangi bir gelişme yok.

  Gerçekten acil olmasa bu kadar ısrarcı olmazdım.
  Gereğinin yapılarak tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.
  İyi çalışmalar.

 • Gökhan S.
  07 Ekim
  12:16

  Merhaba,
  belirtmiş olduğunuz gibi "Bize ulaşın" kısmından da sizinle iletişime geçmeyi denedim ama yine tarafıma bir dönüş yapılmadı.
  Değerlendiriliyor yazıyor sadece, gerçekten acil olmasa bu kadar ısrarcı olmazdım, gereğinin yapılarak tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.

 • 07 Ekim
  12:13

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi